قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت طراح صنعت سپاهان استفاده می‌نمایند تابع قوانین زیر میباشند.

 1. عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت طراح صنعت سپاهان رایگان می‌باشد.
 2.  ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن شماره تماس دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت طراح صنعت سپاهان می‌باشد.
 3.  ما مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر نداریم.
 4.  اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است.
 5.  هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت طراح صنعت سپاهان می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام را ندارد.

 6. اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند.

 7. درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، سایت طراح صنعت سپاهان می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

 8. برای پیگیری سفارش ها و پرداخت ها در صورتی که از اطلاعات فرد دیگری هنگام ثبت نام و خرید محصول استفاده کنید ، در صورتی که سایت طراح صنعت سپاهان نتواند اطلاعات هویتی شما را احراز کند وجه پرداخت شده استرداد داده نمیشود .

 9. در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه طراح صنعت سپاهان پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، سایت طراح صنعت سپاهان می‌تواند حساب کاربر را حذف و علیه وی شکایت قانونی نماید.

 10.  اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. سایت طراح صنعت سپاهان فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و سایت طراح صنعت سپاهان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند سایت طراح صنعت سپاهان می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

 11. کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، سایت طراح صنعت سپاهان حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای سایت طراح صنعت سپاهان نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

 12. درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد.

 13.  کاربر بعد از پرداخت مبلغ و ثبت موفق سفارش حق لغو و یا تغییر سفارش را ندارد و هیچ هزینه ای به وی استرداد داده نخواهد شد.

 14. اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

 15. اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

 16. اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت طراح صنعت سپاهان تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

 17. وبسایت طراح صنعت سپاهان به هیچ وجه درخواست واریز وجه از راه های ارتباطی از شما ندارد و تمامی پرداخت ها در سایت و پنل کاربری شما انجام خواهد پذیرفت.

 18. در صورت ثبت نام در کلاس های حضوری ، به دلیل محدود بودن ظرفیت کلاس ها پس از پرداخت وجه امکان کنسل کردن و یا تغییر زمان کلاس وجود ندارد و وجه عودت داده نخواهد شد.

 19. غیبت کردن در کلاس های حضوری و آنلاین ارتباطی به مجموعه طراح صنعت سپاهان ندارد و مبلغی بابت غیبت شما  استرداد داده نمیشود.

راه های ارتباطی با ما

TARAHSANATCO.IR اینستاگرام: Catia.foudeh

طراح صنعت ایمیل  ایمیل طراح صنعت: tarahsanat.sepahan@gmail.com