درباره طراح صنعت سپاهان

گروه طراح صنعت سپاهان با توجه به فعالیت درخشان در مراکز صنعتی و آموزشی کشور مفتخر است که با آموزش و انجام پروژه‌های تخصصی و صنعتی با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی رشته‌های مکانیک، ساخت و تولید، هوافضا، طراحی صنعتی، طراحی طلا و جواهر، صنایع و مواد(متالورژی) به جامعه علمی – صنعتی و دانشگاهی کشور درحد توان یاری رساند.

همچنین با ارائه روش‌های کاملا پیشرفته و متدهای جدید آموزشی در جهت آموزش نرم‌افزارهای تخصصی رشته‌های مهندسی (نظیر نرم‌افزارهای کتیا و آباکوس) گامی جدی در این زمینه برداشته است. 

102

طراحی قطعات صنعتی

225

تعداد کاربران

64

آموزش‌های پروژه محور

70

پروژه‌های صنعتی انجام شده

خدمات طراح صنعت سپاهان

به منظور ارتقاء جامعه علمی و صنعتی کشور، گروه طراح صنعت در نظر دارد تا با ارائه مجموعه‌ای از دوره‌های ویژه آموزشی، آموزش‌های پروژه محور و پروژه‌های صنعتی و علمی-تحقیقاتی در زمینه نرم افزارهای پرکاربرد CATIA – ABAQUS –  INVENTOR – SOLID WORKS – MOLD FLOW با استفاده از تجربه چندین ساله مدرسین و طراحان صنعتی با نگاه علمی و دانشگاهی، سبب ارتقای کیفی مهارت‌های کاربران گردد و آن ها را به استفاده بهینه از این نرم افزارها سوق دهد.

همچنین طراح صنعت برگزار کننده دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی می‌باشد.

از طریق اینستاگرام گروه طراح صنعت با آموزش‌های تخصصی و کاربردی نرم‌افزارهای Catia ، Abaqus و مطالب آموزشی مفید با ما همراه باشید.

مشاوره با ما

جهت مشاوره در ارتباط با آموزش نرم‌افزارها، سفارشات طراحی و انجام پروژه‌های صنعتی  پیام خود را از طریق پیام‌رسان‌های زیر برای ما ارسال نمایید.